Adopcje

Adopcja to szczęśliwe i wymarzone zakończenie każdej psiej historii dlatego my, jako Fundacja, adopcje lubimy najbardziej. Adopcja oznacza nowe, lepsze życie dla naszego podopiecznego, który po wielu ciężkich przeżyciach znajduje swoją bezpieczną przystań w pełnym cierpliwości i kochającym domu.
Jeśli zastanawiałeś się nad posiadaniem czernysza, a nie jesteś pewien czy poradzisz sobie z małym szczenięciem, może powinieneś pomyśleć o adoptowaniu dorosłego psa. Różne koleje psiego losu sprawiają, że czasami w schronisku znajduje się czarny terier. My jesteśmy po to, by takiemu czernyszowi znaleźć dobry dom. Taki, w którym jego ogonek nie ustanie w radosnym merdaniu.
Niestety, pomimo tego, że czarny terier jest najlepszym psem pod słońcem zdarza się tak, że ludzie pozbywają się go. Ma szczęście, jeśli mają na tyle przyzwoitości, by zawieźć go do schroniska. Niestety, często porzucają go przy drodze czy przywiązują w lesie... Często to pies zaniedbany, chory, brudny i w opłakanym stanie. Ale ciągle z malutką nadzieją w wielkim psim sercu na znalezienie ciepłego schronienia i dobrych, odpowiedzialnych rąk.
Takie właśnie psy trafiają do naszej Fundacji. Umieszczamy je w Domu Tymczasowym, odżywiamy, leczymy, obserwujemy jego zachowanie, socjalizujemy go. Do adopcji kierujemy tych spośród naszych podopiecznych, o których wiemy, ze sprawdzą się w nowym domu, że przyszły właściciel nie będzie miał z nim problemów.

Jeśli jeszcze się wahasz zajrzyj do naszego działu Szczęśliwe zakończenia i popatrz jak wiele historii dobrze się skończyło. Ty możesz napisać następną.
W przypadku zainteresowania adopcją jednego z naszych podopiecznych, widocznych na stronie głównej, skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci jego historię oraz opowiemy o nim samym. Jeżeli chcesz adoptować czarnego teriera, ale nie odpowiada Ci płeć lub wiek naszych aktualnych podopiecznych – napisz do nas.
Powiadomimy Cię gdy będziemy mogli zarekomendować czernysza zgodnego z twoimi oczekiwaniami.
+48 509 013 760
+48 508 354 116
[email protected]

Przyjaciele Fundacji

Nasi Przyjaciele, dzielnie nam pomagający!.

Domy Tymczasowe

Dom Tymczasowy to miejsce, w którym przebywa podopieczny naszej Fundacji

Szczęśliwe zakończenia

Na tej stronie można przeczytać historie naszych podopiecznych.