Jak możesz nam pomóc

Dotychczas pomogliśmy około 20 Czernyszom. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkim psom, które trafiły pod nasze skrzydła zapewniliśmy bezpieczny pobyt w domach tymczasowych i znaleźliśmy nowych kochających właścicieli. Każdy pies wymaga indywidualnego podejścia. Niektóre wymagają leczenia i stałej opieki medycznej, innym wystarczy znaleźć kochającą rodzinę.
Mogą nam Państwo pomóc na wiele sposobów – nasi podopieczni z wdzięcznością przyjmą zarówno środki finansowe jak i pomoc niematerialną, taką jak zapewnienie im domu tymczasowego lub pomoc wolontariacka.
To właśnie dzięki Państwu możemy przez cały czas tak skutecznie pomagać Czarnym Terierom Rosyjskim w potrzebie. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze zaangażowanie.

ADOPCJE

Toro

Adopcja to szczęśliwe i wymarzone zakończenie każdej psiej historii dlatego my, jako Fundacja, adopcje lubimy najbardziej. Adopcja oznacza nowe, lepsze życie dla naszego podopiecznego, który po wielu ciężkich przeżyciach znajduje swoją bezpieczną przystań w pełnym cierpliwości i kochającym domu.

WPŁATY

image

Fundacja Czernysz w Potrzebie
BGZ S.A. 33 2030 0045 1110 0000 0276 0810
W tytule darowizny, prosimy wpisać "Darowizny na rzecz Fundacji".

DZIĘKUJEMY

WOLONTARIAT

Bianka

Fundacja Czernysz w Potrzebie działa dzięki pasji i aktywności miłośników zwierząt. Każdy z nas podjął decyzję o zaangażowaniu w działania Fundacji, aby pomóc potrzebującym psom.

DOMY TYMCZASOWE

Baks

Dom Tymczasowy to miejsce, w którym przebywa podopieczny naszej Fundacji od momentu zabrania go ze schroniska do momentu adopcji przez właściwą, docelową rodzinę.

WIRTUALNE ADOPCJE

Kolorek

Wiemy, że nie każdy miłośnik psów ma możliwość przyjęcia psa pod swój dach. Dlatego wprowadzamy "adopcje wirtualne".

Przyjaciele Fundacji

Nasi Przyjaciele, dzielnie nam pomagający!.

Domy Tymczasowe

Dom Tymczasowy to miejsce, w którym przebywa podopieczny naszej Fundacji

Szczęśliwe zakończenia

Na tej stronie można przeczytać historie naszych podopiecznych.