Wirtualne adopcje

Chcemy pomóc wszystkim psom w potrzebie, jednak zdajemy sobie sprawę, że znalezienie domu dla niektórych z nich jest trudnym zadaniem. Wiemy również, że nie każdy miłośnik psów ma możliwość przyjęcia psa pod swój dach. Dlatego wprowadzamy "adopcje wirtualne".
Wirtualny opiekun powinien skontaktować się z nami pod adresem [email protected] i powiedzieć nam, którego psa chce wspierać finansowo. Od tego momentu przy profilu psa wyświetlać się będzie nazwisko (lub nick) opiekuna. Niektóre psy wymagają większych nakładów finansowych, więc jeden pies może mieć kilku opiekunów.
"Wirtualna adopcja", nie zobowiązuje do stałego wspierania finansowego. Darowizny można przekazywać w dogodnej chwili. Prosimy tylko o informację, którego psa dotyczy przekazywana kwota, kiedy rozpocznie się i zakończy przekazywanie darowizn oraz jakie informacje o wirtualnym opiekunie powinny wyświetlać się na naszej stronie. W przypadku braku wskazania konkretnego psa, darowizna zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji.

Fundacja Czernysz w Potrzebie, nr konta
BGZ S.A. 33 2030 0045 1110 0000 0276 0810
W tytule darowizny, prosimy wpisać "Darowizny na rzecz Fundacji".

Przyjaciele Fundacji

Nasi Przyjaciele, dzielnie nam pomagający!.

Domy Tymczasowe

Dom Tymczasowy to miejsce, w którym przebywa podopieczny naszej Fundacji

Szczęśliwe zakończenia

Na tej stronie można przeczytać historie naszych podopiecznych.